Wzorowa współpraca zarówno w charakterze klienta jak i zleceniodawcy. Gdyby wszyscy tak podchodzili do pracy żyłoby się nam lepiej ;-)

logo firmy QUEST-Cezary Kużdrzał

 

 

 

QUEST-Cezary Kużdrzał
Szymborska 24C/35
88-100 Inowrocław

Świetna współpraca! Pełny profesjonalizm. Błyskawiczna reakcja na zlecenia. Miły kontakt, tłumaczenia zawsze w terminie, solidne. Polecamy Pana Krzysztofa jako godnego zaufania tłumacza!

logo firmy Biuro GrupaGestum Tłumaczenia

 

 

Biuro GrupaGestum Tłumaczenia
ul. Hetmańska 15
35 - 045 Rzeszów

Pan Krzysztof Chomiuk przetłumaczył na zlecenie naszego biura kilka tekstów technicznych z j. angielskiego na polski, ok. 130 stron przeliczeniowych. W czasie naszej dwumiesięcznej współpracy Pan Krzysztof wykazał się dobrym warsztatem translatorskim, rzetelnością i punktualnością. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie rozwijała się nadal. Marek Hildebrand.

logo firmy sowabusiness services biuro tłumaczeń

 

 

sowabusiness services biuro tłumaczeń
Opole, Plac Wolności 4

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z Panem Krzysztofem w zakresie tłumaczenia tekstów technicznych na język polski, z języka hiszpańskiego oraz angielskiego. Nasz wybór okazał się bardzo trafny. Pan Krzysztof wykonuje bardzo dobre tłumaczenia. Gramatyka, stylistyka, poprawność językowa tekstów jest na bardzo dobrym poziomie. Widać zaangażowanie w przeszukiwanie materiałów źródłowych i dokumentów referencyjnych. Poprawne opisy aspektów technicznych. Ponadto bardzo dobry kontakt, rzeczowe podejście i dotrzymywanie słowa. Możemy uczciwie wystawić bardzo dobrą ocenę pracy.

logo firmy eulingo.eu

 

 

 

 

eulingo.eu
22-300 Krasnystaw
ul.Witosa 94b

Sprawne i profesjonalne podejście do sprawy. Terminowe i fachowe tłumaczenia, sama przyjemność ze współpracy, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, tanio. Serdecznie polecamy współpracę z Panem Krzysztofem!

INTER-TRANSFER mgr Mieczysław Szulc
ul. Zielona 14
58-400 Kamienna Góra

Pan Krzysztof wykonał dla nas kilka tłumaczeń. Wszystkie zostały wykonane bardzo rzetelnie. Bardzo cenimy naszą współpracę.

logo firmy LINGPERFECT TRANSLATIONS

 

 

 

LINGPERFECT TRANSLATIONS
ul. Słomińskiego 7 lok. 190
Warszawa, 00-195

Współpracujemy z Panem Krzysztofem od roku. Polecamy jego usługi osobom ceniącym sprawność i fachowość w zawodzie tłumacza. Świetnie radzi sobie z tekstami technicznymi, jak i ogólnymi.

logo firmy El Mundo, Agnieszka Pałasz

 

 

 

El Mundo, Agnieszka Pałasz
Agencja Tłumaczeń i Obsługi Biznesu
ul. Jagiellońska 54 lok.96a
03-463 Warszawa

Pan Krzysztof wykonał dla naszego biura już wiele zleceń i zawsze była to praca wykonana solidnie, z ogromną wiedzą fachową. Polecam gorąco współpracę z tym tłumaczem wszystkim, którzy cenią sobie jakość. Iwona Radzińska.

Biuro tłumaczeń „OPTIMA”
Hetmańska 26 pok. 3
82-300 Elbląg