Termoizolacyjna torba podróżna Blue Line Travelbag

 

Torba izotermiczna z wkładami chłodzącymi

Termoizolacyjna torba pozwala przechowywać leki w trakcie transportu w temperaturze od 2 do 8°C lub w temperaturze otoczenia 22°C. Wyposażona w poliuretanową izolację torba składa się z dwóch jednakowych połówek pozwalających utrzymywać stabilną temperaturę przez 12 do 24 godzin. To rozwiązanie naprawdę działa!

System ten składa się z dwóch części: wkładu chłodzącego i torby do przechowywania wkładu.

Dwuwarstwowy wkład chłodzący wypełniony płynem delta T, który zamarza w 4oC, a następnie pozwala utrzymać temperaturę w zakresie od 2 do 8oC. Wkład powinien być przechowywany w lodówce, w której panuje optymalna dla niego temperatura 3oC do momentu, gdy cały płyn zmieni stan skupienia z ciekłego w stan stały. Ciekłokrystaliczny wskaźnik temperatury, pokaże kiedy wkład jest gotowy do użycia. Opakowanie leku powinno być włożone pomiędzy wkłady. W trakcie podróży ciekłokrystaliczny wskaźnik pokazuje aktualną temperaturę powierzchni.

Wnętrze torby odizolowane od otoczenia 5-cio centymetrową warstwą poliuretanu oraz wyłożone wodoodporna folią wyprofilowano tak, aby idealnie pasowało do owalnego kształtu wkładu chłodzącego. Całość jest zamykana za pomocą wytrzymałego zamka błyskawicznego. Dostępny jest również wkład na temperaturę 22oC.

 

Wymiary zewnętrzne: 270 x 160 x 110 mm

Wymiary wewnętrzne: 190 x 100 x 32 mm

Masa: 2,05 kg

 

Torba termoizolacyjna Blue Line Travelbag razem z etui Every Day Case stanowi znakomity zestaw do bezpiecznego przechowywania lekarstw w czasie podróży nawet do 24 godzin!

Zestaw idealny do transportu leków samolotem - nie wymaga przepływu powietrza!

 

                                                               Wykres przestawiający temperaturę wewnątrz wkładu chłodzącego